OLKUSZ nakręca biznes

Nieruchomość w obrębie Olkuskiej Strefy Aktywności Gospodarczej (A)

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Dogodna lokalizacja, bezpośredni dostęp do drogi krajowej nr 94, pełne uzbrojenie terenu – to tylko część atutów charakteryzujących Olkuską Strefę Aktywności Gospodarczej w Olkuszu. Miasto właśnie przekazało do sprzedaży ostatnie działki w obrębie OSAG, które stanowią idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców planujących rozwój działalności. Przetargi zostały już ogłoszone.

 

- Przetargi nieograniczone są formułą całkowicie otwartą, w której mogą brać udział wszyscy zainteresowani. Oferta sprzedaży, w tym sposób podziału działek, jest odpowiedzią na zgłaszane przez przedsiębiorców zapotrzebowanie. Niejednokrotnie otrzymywałem informacje od przedstawicieli lokalnego biznesu, że wraz z rozwojem działalności potrzebują więcej miejsca do jej prowadzenia. Odpowiadamy na to zapotrzebowanie. Głęboko wierzę, że jest to decyzja, dzięki której lokalny rynek pracy naprawdę zyska – komentuje Roman Piaśnik, burmistrz Olkusza.

Aktualnie ogłoszone przetargi dotyczą trzech nieruchomości o powierzchni 1,5743 ha, 1,8745 ha oraz 1,8962 ha zlokalizowanych przy ul. Wspólnej w Olkuszu. Wszystkie znajdują się na terenie Olkuskiej Strefy Aktywności Gospodarczej, co oznacza, że są doskonale skomunikowane drogą asfaltową oraz w pełni skanalizowane i uzbrojone. Najbliższe otoczenie działek stanowią tereny, na których już działają przedsiębiorstwa z różnych gałęzi gospodarki. W najbliższym czasie mają powstać kolejne. Przeznaczone na sprzedaż nieruchomości w planie zagospodarowania przestrzennego zostały oznaczone symbolem „B3.P-U” – opisanym jako: teren obiektów produkcyjnych, składów i magazynów lub zabudowy usługowej.

Szczegółowe informacje zostały opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu: https://bip.malopolska.pl/umigolkusz,m,301813,2018.html

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:0000-00-00
Data publikacji:0000-00-00
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:7382